Hyundai Anahtar Kumanda

Cam çip yapısına sahip olmayan Hyundai anahtar kumandası yüksekten düşerse kumandası aracınızın kapılarını açmak için çalışacak fakat arabayı çalıştırmayacaktır. Sorunun pilde olduğunu düşünürseniz hata edersiniz. Göreceksiniz ki; pilini de değişseniz yine aracınız çalışmayacaktır. Çünkü anahtarınızın içerisindeki frekans anteni kırılmıştır.

 

Açıklama

Hyundai Anahtar Kumanda

Otomobil anahtarları kırıldıklarında yada sıvıyla temasları halinde çoğu zaman kurtarılmaları mümkündür çoğu insanın yanlış bildikleri bir husus olan anahtar arızalarında anahtar tamiri mümkündür. Bu yüzden anahtar arızalarında anahtarı atmaktan ziyade bize getirip gösterirseniz tamiri mümkün olduğu durumlarda maliyeti açısından sizin için çok daha iyi bir sonucu olacaktır..

Günlük yaşantımızda büyük bir yere sahip olan otomobiller artık yaşantımızın olmaz ise olmazı durum böyle olunca arabalarımızı çalıştırmak için kullandığımız anahtarlar büyük önem arz ediyor. Yıpranmış kırılmış araç anahtarlarınız bir an önce tamir ettirmeniz yada yenilemenizi öneririz. Şayet ihmal edilirse sizi en beklenmedi anda yarı yolda bırakabilir.

Hyundai anahtar kumanda tamiri, onarımı ve bakımı firmamız tarafından profesyonel ekibimiz ile yapılmaktadır.

Hyundai Anahtar Kumanda
Hyundai Anahtar Kumanda

Hyundai Anahtar Kumanda Tamiri

Hyundai araba anahtarı zamanla kırıp yıpranabiliyor veya susta mekanizması işlevini yitirebiliyor. Bu tip sorunlarda yedek parça olarak dış aksamını yenileri ile değiştirebiliyoruz. Mevcutta anahtarınızın iç aksamını ve çipini yeni kumanda kabına aktararak sanki sıfır yeni bir anahtarmış gibi yapılabiliyor. Fakat bazı müşterilerimiz dış aksamı arızalandığında delindiği halde yaptırtmakta geç kaldığı için delik ve kırık yerlerinde toz, sıvı ve nem almasından kaynaklanan iç elektronik devreleri arızalanabiliyor. Buda geri dönüş olamayan hasarlara yol açabiliyor bu durumlarda yeni anahtar yaptırmaktan diğer bir çare kalmayabiliyor hatta sizi hiç olmadık bir zamanda ve yerde yolda bırakabiliyor.

Bu tip durumlara düşmemek için eğer anahtarlarınız arızalı ise hemen vakit kaybetmeden tamirini yaptırmalısınız, yedekteki anahtarınızın yedeği yok ise buna daha ehemmiyet vermelisiniz. Zira anahtarınız sağlam olsa bile kayıp muhtemel veya çipinin bozulmasına karşın muhakkak yedek bulundurmanız gerekiyor.

Hyundai Yedek Anahtar Kopyalama ve Kodlama

Araba anahtarını unutmak düşürmek yani kaybetmek sizin için maliyetli ve can sıkıcı olacaktır o yüzden çağımızda mutlaka evinizde ya da iş yerinizde araç anahtarınızın bir yedeğini bulundurmak sizin için daha kolay bir çözüm olacaktır.

Hyundai Anahtar Kumanda anahtarı kopyalama veya yedekleme yapabilmek için öncelikle araç, ruhsat ve ruhsat sahibi gereklidir. Eğer ruhsat sahibi değilseniz vekalet ile gelmeniz yada şirket aracı ise şirket sahibinin imza sirküsü, ruhsat fotokopisi ve kimlik fotokopisi ile gelmeniz gerekecektir. Gelmeden önce arayıp yaptıracağınız anahtarın stokta olup olamadığını, Hyundai bilgisini ve randevu almanız gerekmektedir.

Hyundai Çilingir Servisi

Firmamız immobilizer anahtarlı, Hyundai kapısı açma, yedek anahtar yapma, kodlama, kumanda tamiri yapma işlemleri firmamız tarafından yapılmaktadır. İstanbul bölgesine hizmet veren firmamız oto anahtar çilingir olarak sizlere bir telefon kadar yakınız.

Hyundai Anahtar Pili ve Kumanda Değişimi

Hyundai orjinal anahtar pili firmamızca dakikalar içerisinde yapılmaktadır. Siz çayınızı içerken biz dakikalar içerisinde anahtarınızın yeni pilini takıyoruz. Firmamız yan sanayi ürünler kullanmamaya özen göstermektedir. Müşteri talebi veya ısrarı doğrultusunda kullanılan yan sanayi ürünler garantimiz dışındadır.

Hyundai Oto Anahtar Kumandası
Hyundai Oto Anahtar Kumandası
Hyundai Anahtar Kabı

Zamanla gelişen otomobil anahtarları yanı sıra bazı problemleri de meydana getirmektedir. Su girmiş, veya darbe almış anahtar kapları firmamız değiştirmektedir.

Hyundai Anahtar Fiyatı

Hyundai anahtar fiyatı servislerin nerdeyse 3 te 1 i fiyatına gelmektedir. İşçilik fiyatlarında pek değişiklik olmasa da maliyetin yüksek kısmını oluşturan kumanda ve çip fiyatları güncel olarak değişmektedir, Güncel Hyundai anahtar fiyatı hakkında sorularınız için 0 212 552 12 21 numaradan iletişime geçebilirsiniz.

Hyundai Anahtarımı Kaybettim Ne Yapabilirim?

 1. Hyundai Yedeğini Kaybettim

Bu tarz durumlarda yedek anahtar var ise araç beyninden yedek anahtar silinir. Bu durumda kaybolan  anahtarlar işlevini yitirecektir. Böyle bir durumda araç ve ruhsat sahibi isteği doğrultusunda isterseniz yerinde, isterseniz firmamızda gerçekleştirilir.

 2. Hyundai Tüm Anahtarları Kaybettim

Firmamız, araçlarınızın kapılarını zarar vermeden açma hizmeti sunmaktadır. Bu işlemi profesyonel maymuncuklar ve özel aletlerimizle gerçekleştiriyoruz.

Hyundai Oto Kumanda Tamiri
Hyundai Oto Kumanda Tamiri

İkinci adım olarak, mekanik anahtarın diş kesme işlemine geçiyoruz. Önce kapı kilidi veya kontak tüpü üzerinde bulunan şifreleri profesyonel aletlerimizle okuyoruz. Daha sonra Lazer anahtar kesme makinasını kullanarak mekanik anahtarın diş kesme işlemini gerçekleştiriyoruz.

Üçüncü aşamada, kodlama işlemine geçiyoruz. Lisanslı anahtar programlama cihazlarımızı kullanarak yeni anahtarları kodluyor ve çalışır hale getiriyoruz.

Son adım olarak, kayıp veya çalınan anahtarları sistemimizden silme işlemini gerçekleştiriyoruz.

Uğurlu Anahtar firması olarak uzman ekibi ve yüksek kalite ekipmanları ile bu hizmetleri güvenilir bir şekilde sunmaktadır. Müşteri memnuniyeti ve araç güvenliği bizim için önceliktir.

Hyundai Anahtar Kumandası için Desteklenen Modeller
 • Hyundai Accent Oto Kumanda Tamiri ve Yedek Anahtar Yapımı,
 • Hyundai Accent Blue Oto Kumanda Tamiri, Kodlama, Kopyalama, Pil Değişimi ve Sıfır Yedek Anahtar Yapımı,
 • Hyundai Accent Era Oto Kumanda Tamiri, Kodlama, Kopyalama, Pil Değişimi ve Sıfır Yedek Anahtar Yapımı,
 • Hyundai Atos Oto Kumanda Tamiri, Kodlama, Kopyalama, Pil Değişimi ve Sıfır Yedek Anahtar Yapımı,
 • Hyundai Coupe Oto Kumanda Tamiri, Kodlama, Kopyalama, Pil Değişimi ve Sıfır Yedek Anahtar Yapımı,
 • Hyundai Elantra Oto Kumanda Tamiri, Kodlama, Kopyalama, Pil Değişimi ve Sıfır Yedek Anahtar Yapımı,
 • Hyundai Excel Oto Kumanda Tamiri, Kodlama, Kopyalama, Pil Değişimi ve Sıfır Yedek Anahtar Yapımı,
 • Hyundai Getz Oto Kumanda Tamiri, Kodlama, Kopyalama, Pil Değişimi ve Sıfır Yedek Anahtar Yapımı,
 • Hyundai i10 Oto Kumanda Tamiri, Kodlama, Kopyalama, Pil Değişimi ve Sıfır Yedek Anahtar Yapımı,
 • Hyundai i20 Oto Kumanda Tamiri, Kodlama, Kopyalama, Pil Değişimi ve Sıfır Yedek Anahtar Yapımı,
 • Hyundai i20 Active Oto Kumanda Tamiri, Kodlama, Kopyalama, Pil Değişimi ve Sıfır Yedek Anahtar Yapımı,
 • Hyundai i20 Troy Oto Kumanda Tamiri, Kodlama, Kopyalama, Pil Değişimi ve Sıfır Yedek Anahtar Yapımı,
 • Hyundai i30 Oto Kumanda Tamiri, Kodlama, Kopyalama, Pil Değişimi ve Sıfır Yedek Anahtar Yapımı,
 • Hyundai i40 Oto Kumanda Tamiri, Kodlama, Kopyalama, Pil Değişimi ve Sıfır Yedek Anahtar Yapımı,
 • Hyundai iX20 Oto Kumanda Tamiri, Kodlama, Kopyalama, Pil Değişimi ve Sıfır Yedek Anahtar Yapımı,
 • Hyundai Matrix Oto Kumanda Tamiri, Kodlama, Kopyalama, Pil Değişimi ve Sıfır Yedek Anahtar Yapımı,
 • Hyundai Sonata Oto Kumanda Tamiri, Kodlama, Kopyalama, Pil Değişimi ve Sıfır Yedek Anahtar Yapımı,

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Write A Review

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir